Pierwsza pomoc i szkolenia BHP – O nas

Firma e-behapowiec świadczy kompleksowe usługi w zakresie BHP, ppoż. i pierwszej pomocy. Naszą działalność opieramy na zasadach outsourcingu, więc korzystając z naszej oferty zaoszczędzą Państwo nie tylko czas, ale też pieniądze. Prowadzimy kursy BHP, ppoż. i szkolenia z pierwszej pomocy. W ramach świadczonych przez nas usług, wykonujemy przeglądy budynków, prowadzimy dokumentację BHP i reprezentujemy Klienta przed państwowymi instytucjami kontroli. Sprawdź naszą ofertę!

Indywidualne kursy BHP

Świadczymy usługi BHP dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak również dużym przedsiębiorstwom z Warszawy i okolic. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a działania dostosowujemy do stawianych przez Państwa wymagań.

Wysoka jakość szkoleń

Od czasu powstania firmy e-behapowiec, żaden dotychczasowy Klient nie zrezygnował z naszych usług! Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas obsługa BHP stała na jak najwyższym poziomie, a nasze kursy i szkolenia nie tylko spełniały wszystkie wymagania prawne, ale również wyczerpywały dane zagadnienie i były ciekawe dla uczestników.

Szybki czas reakcji

Kierujemy się dewizą: Rzeczy niemożliwe robimy od ręki. Na cuda trzeba chwilę poczekać! Zapewniamy możliwie jak najszybsze przeprowadzenie szkolenia BHP lub kursu pierwszej pomocy w Państwa firmie. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa czas. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo kursy BHP online.

Dbamy o szczegóły

Zawsze dbamy o szczegóły, nie zapominając przy tym o celach głównych stawianych nam przez Klienta. To szczegóły są najważniejsze w kursie pierwszej pomocy czy szkoleniu BHP. Dzięki nim, będą Państwo wiedzieli jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach.